5 věcí, které bych s Netholikem rád podnikl

1. Během pilotního provozu přijmout další 2 Netholiky

V průběhu prvních týdnů s pomocí článků osvětlím, o čem úplně přesně Netholik je. Jak koordinuji práci, co používáme pro vzájemnou komunikaci, kolik času do Netholika investujeme…

Záměrně nemáme na webu formulář pro žádost o přidání se, ale víme, že pod textem „O nás“ by se přímo vyjímala.

Pro všechny zájemce mám ale dobrou zprávu, přijde to brzy, stay tuned!

2. Psát články pro obě rubriky

Na webu v současné chvíli máme 2 rubriky, které jsem pojmenoval trochu SEO unfriendly.

Stay tuned: Každý měsíc se mi v newsfeedu na Facebooku, v mailu, od přátel dostane spousta nabídek či zajímavých tipů na události a články ze světa internetu. To samé jistě platí i pro další Netholiky. Nebudeme si je nechávat pro sebe a všechny je u nás na webu najdete!

Střípky know-how: Ve druhé rubrice nabídneme rozhovory, analýzy dat či jiné články, které si sami napíšeme a budeme považovat za vhodné publikovat. Doufáme tedy, že se vám trefíme do vkusu!

A máme vymyšlené i další! Nechte se překvapit.

3. Interní strategie nebudou tajností

Každý projekt má (nebo by měl mít) nějaké cíle. Protože jsme teprve v pilotní fázi, této oblasti project managementu jsme se ještě nevěnovali.

Do konce měsíce bychom však rádi dali k nahlédnutí naši strategii SMART, kterou do startu považuji za tu nejlepší. Budete tak s námi moci sledovat naše úspěchy i neúspěchy, které vždy budou doprovázet články. Ty vysvětlí, jak jsme na problém reagovali, případně nastíní další postupy. Často bych právě v těchto případech rád porovnával s dalšími projekty, na kterých jsem se doposud podílel.

4. Držet se plánu v oblasti sociálních sítí

Jak jsem už výše napsal, plány nejsou tajností, ale nejsou vůbec. Zatím víme jen to, že Facebook je základ a Snapchat nás i naše čtenáře baví. A co bude dál? Uvidíme, třeba se zeptáme i vás, našich čtenářů.

Budu se snažit, abyste ve snap story vždy našli nějakou bleskovku ze života Netholika a na Facebooku nový obsah pro každý den. Dokážeme to? Věřím, že ano!

Sociální sítě jsou obrovským tématem na internetu, takže v budoucnu budeme společně s mými články vyplňovat Facebookové, LinkedInové i další profily, protože to sám musím udělat a rád se s vámi podělím o nastudované tipy.

5. Velký projekt

Být Netholikem nebude jen o psaní článků a výměně kontaktů a zkušeností při pravidelných (nejen online) setkáních. Byl bych rád, kdybychom měli i nějaký společný projekt, který by navždy zůstal naši vizitkou, kterou bychom se mohli prezentovat u potenciálních zaměstnavatelů či díky němu získat pracovní stáž v oboru. Uvidíme, jak nám to půjde.

 

A ještě je tu šestý bod. Hlavně chceme být přirození, veselí, kreativní a bavit vás!

Mohlo by se vám líbit