Klára v Koreji pro nás hodně znamená!

Pojďme si vše vysvětlit hned od začátku. Mám jednu kamarádku, jmenuje se Klára Vítková. A ta na rok odjela na výměnný pobyt do Koreje. Nebavili jsme se spolu nijak intenzivně, ale jeden o druhém jsme stále věděli. A když mi Klára začala psát zážitky z Koreje, jejich čtení mě neuvěřitelně bavilo. A to ze dvou důvodů:

  • Zážitky byly nesmírně zajímavé a záživné
  • Uměla je perfektně podat

A co s tím? Založit blog byla jasná volba.

Klára se ve světě internetu moc nevyzná, sama to přiznává. My netholici ho zase milujeme. A protože Klára má perfektní obsah, spojili jsme síly!

S Klárou se neznám jen já, ale i netholik Martin a shodou okolností i Kamila (svět je malý, chodily spolu do stejného ročníku). Tak jsme se rozhodli vytvořit první projekt pod záštitou Netholika – založit Kláře komplet blog a pomoc jí s jeho provozem.

A co to znamená pro vás? Přineseme díky němu další sérii článků, ve které se budeme věnovat založení webu a provozu blogu.

  • Nejprve si projdeme, co obnáší v praxi založení webu (na základě kurzu od Googlu).
  • To pak můžeme rozvést až do detailů jako UX, copywriting a SEO optimalizace
  • Díky článkům pomůžeme Kláře i vám se sociálními sítěmi – založíme účty, objasníme si základní pojmy a pomůžeme s copywritingem
  • Na závěr si řekneme, jakým směrem se lze dále vydat a jaké příležitosti nám vlastní blog a působení na internetu přináší

Vše budeme psát tak, aby na základě našich článků mohl se svým projektem na internet každý. Kláry blog není zatím na 100 % hotový, takže vše bude autentické a úpravy webu budou probíhat paralelně s tvorbou článku. Chystáme se citovat různou literaturu a profíky a celé zasadíme do stylu populárně naučné literatury.

Klávesnice už jednotlivé články vstřebává, pro vás budou dostupné během následujících týdnů. Jdeme na to!

Mohlo by se vám líbit