Co znamená být Netholikem

Být Netholikem není žádné nadřazování se nad ostatními uživateli internetu a ani nic nedosažitelného. Je to poslání!

Poslání pomoc ostatním a zároveň díky komunitě získat nové příležitosti a kontakty, díky kterým budeš mít možnost působit na internetu lépe. A pokud občas napíšeš něco pro náš blog www.netholik.cz, uděláš tím všem dalším Netholikům radost a čtenářům sdělíš něco nového.

Co na tebe čeká?

Team, na který v životě nezapomeneš

Ty, já a další Netholici budeme spolu trávit mnoho času. Prací na Netholikovi, pomocí s projekty ostatních, ale i na neformálních offline setkáních, které budeme různě po republice pořádat.

Na internetu můžeme pěstovat osobní brand velkého profesionála i pořádného hipstera, jindy však jsme aktivní lidé, kteří se nebojí zábavy.

Zkušenosti, stáže, pracovní příležitosti

Během svého putování prací ve světě internetu jsem narazil na nespočet borců a borkyň, kteří svůj obor ovládají opravdu mistrovsky. A nebojte, nechtějí si to nechat pro sebe, znám je!

Pomůžou Ti s tvým projektem, Ty pomůžeš jim. Poskytnete si feedback, doporučíte si lidi a firmy. Seznámíte se!

To už je pak jen krůček k dlouhodobé (spolu)práci a zjištění, že jednotlivci pracující současně jako celek dokáží více než souhrn práce jednotlivců samotných.

Maximální flexibilita

Zabíjí Tě deadliny? Neboj, nás taky. Proto jsem vytvořil model, kde budeš sám sobě pánem.

Každou druhou středu rozešlu hromadně všem Netholikům tzv. Availability formulář, ve které se zeptám, co bych chtěl/a příští týden pro Netholika udělat, kolik mu věnovat času a případně si pro tyto činnosti sám stanovíš termín.

Já Ti přes víkend připravím podklady, případně se spojíme, abys na následující týden měl vše připravené a mohl se do toho pustit. A příští čtvrtek přijde další Availability formulář. Jednoduché, že? A já to vymýšlel 3 týdny…

Společný projekt

Společně zpracovat případovou studii? Nechat ji zhodnotit studenty patřičného oboru? Vymyslet něco vlastního? Dostat feedback od přátel? Pozvat na prezentaci profesionály? Získat potenciální nabídky na stáže či práci? Získat možnost aplikovat Tvé řešení v praxi?

To vše může být realitou. Je jen na nás, co společně vymyslíme!

Benefity, které něco znamenají

Partneři, Netholici, přátelé, známí. Ti všichni můžou přispět svou kapkou do mlýna. A co vznikne?

Přece spousta příležitostí, které bys jinak nedostal. Zdarma se účastnit konferencí o internetu, možnost nahlédnout pod pokličku firmám působících na internetu, tipy na zajímavé projekty a akce. Uvidíme, ale už teď víme o velký peckách.

 

Nezmínil jsem výše něco, co by Tě zajímalo? Napiš do komentářů, na mail, na Facebook, pošli dopis, vyšli poštovního holuba, rád Ti totiž odpovím!

Mohlo by se vám líbit